Борона дискова БДФП-2,4 причіпна

Номер оголошення 437050

Опис

Борона БДФП-2,4. Причіпна борона з фронтальним розташуванням індивідуальних корпусів дискових робочих органів. Борона призначена для суцільного обробітку грунту ущільнених грунтів різного механічного складу з подрібненням і закладенням рослинних залишків у грунті до 27% і твердості грунту до 3, 5 Мпа в різних агротехнічних схемах. Борона може експлуатуватися в усіх грунтово-кліматичних зонах, крім районів зі значними кам'янистими включеннями. Вологість грунту не повинна перевищувати 27%, а твердість - до 3, 5 Мпа. Борона агрегатується з оснащеними гідросистемою тракторами потужністю 80 л. з
Технічні характеристики.
НаіменованіеБДФП-2,4БДФП-2,8БДФП-3,1БДФП-3,5БДФП-3,8БДФП-4,2
Тип причіпна
Робоча швидкість 8-12 км / год
Глибина обробки грунту 8-18 см.
Висота в транспортному положенні 1400 мм.
Висота в робочому положенні 1100 мм.
Довжина 4940 мм.
Ширина 2,4 м. 2,8 м. 3,1 м. 3,5 м. 3,8 м. 4,2 м.
Продуктівность1,9 Га / ч.2,2 Га / ч.2,5 Га / ч.2,8 Га / ч.3,1 Га / ч.3,4 Га / год.
Потужність трактора80 Л.С. 100 Л.С.130 Л.С.160 Л.С.180 Л.С.200 Л.С.
Транспортна швидкість, не більше 20 км / год
Кількість робочих органов14 стоек16 стоек18 стоек20 стоек22 стоек24 стійок
Кількість катков1 каток 2 ковзанки
Дорожній просвіт, що не менше 300 мм,
Переведення в транспортне і робоче положеніяГідрофіцірованним колісним механізмом транспортування дискової борони, з'єднанням з гідросистемою трактора
Вага 1400 кг.1630 кг.1850 кг.2000 кг.2250 кг.2400 кг.
Причіпна Борона БДФП проводиться з робочою шириною від 2.4 до 4.2 метрів. Комплектується пластинчастими циліндричними катками діаметром 400мм.

Причіпна дискова борона БДФП-2.4 БДФП-2.4
Причіпна дискова борона БДФП-2.4
Борона містить два ряди дисків, кожен з яких розташований на індивідуальній стійці, яка кріпиться до бруса двома Г-подібними скобами (діаметр 20 мм.). Дана конструкція виключає забивання междискових простору. Борона може експлуатуватися в усіх грунтово-кліматичних зонах де вологістю ґрунту не привешает 27 відсотків і з твердістю грунту не більше 3,5 Мпа, а так само не рекомендується експлуатація даної борони в районах із значними кам'янистими включеннями. За рахунок використання в конструкції індивідуальних стійок фронтальна борона може використовуватися на високих робочих швидкостях - до 14 км / ч.

стійка борони БДФ Стойка БДФ-БДФП
Дисковий робочий орган, що представляє собою встановлений на маточині різьблений сферичний диск (ромашка), діаметром 650 мм. і товщиною 6 мм., з внутрішньої заточуванням по всьому контуру. Завдяки особливій геометрії тгрнчатой стійки встановлений під оптимальним кутом атаки до лінії тяги і кутом до вертикалі, що забезпечує якісне подрібнення, дроблення і оборот зрізаного пласта.

На відміну від подібних борін інших виробників конструкції даної борони використовуються диски ромашка (вирізні сферичні) діаметром 650 мм, товщиною 6мм, виготовлені зі сталі марки 65Г. Під час виготовлення диски термічно обробляються, що забезпечує твердість 36-42 HRC.

Диски встановлюються на маточини, які вращются навколо осі на роликових підшипникових (Підшипник 127509 - УАЗ-івський маточинний) вузлах під кутом атаки і вертикальним нахилом 21 градусів.

Металевий пильовик який встановлений на вісь при складанні перекриває маточину, утворюючи захисну конструкцію, яка доповнюється манжетою з сальником всередині і пилюжником зовні. Вузол дуже добре герметизований від зовнішнього середовища за рахунок даної конструкції.

Яка фіксує і регулююча гайка підшипника маточини закривається фланцем з ковпаком, який виконує дві функції:

герметизацію маточини
закріплення робочого органу (диск БДФ) на ступиці.
Чистик двома болтами з квадратним підголівниками кріпиться до кронштейну з двома пазами, який в свою чергу приварений до стійки і при роботі борони очищає робочий орган (диск БДФ ромашка) від налипання ґрунту, намотування рослин, забивання пожнивних залишків, а так же направляє потік грунту в сторону дроблячи і обертаючи його.

Задні катки борони забезпечують виконання двох функцій:

дроблять грунт
ущільнює і вирівнює поверхню
Крім вище згаданих функцій за допомогою катка для навісних борін виставляється глибина обробітку грунту, яка варіюється, як вказано вище від 8 до 18 см.

Необхідна глибина розпушування і стабільний хід агрегату борона-трактор забезпечується талрепа (гвинтовий механізм з правої і лівої різьбленням), який забезпечує регулювання вертикального положення катка.

Борона агрегатується з оснащеними гідросистемою тракторами потужністю від 80 (для причіпної борони БДФП-2,4) до 200 (для причіпної борони БДФП-4,2) кінських сил в залежності від ширини захоплення зброї.

За допомогою талрепів проводиться регулювання висоти ходу (глибини обробки) пластинчастого катка діаметром 400 мм.

Конструкція кріплення катка дозволяє зміщувати (передвегать) каток в ліво або право (при необхідності).

Додаткова інформація
Ціна договірна По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2021 Дошка оголошень Агросервер Україна: Додати оголошення безкоштовно в Україні в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Дошка оголошень Агросервер Україна: Додати оголошення безкоштовно в Україні