Професійна плівка для теплиць Vatan Plastik, Туреччина. Замовити

Номер оголошення 520551

Опис

При виробництві плівки Vatan Plastik додають цілий комплекс спеціальних присадок: UV + IR + AD + AB + EVA + LD, що поліпшують якість плівки. Теплична плівка Vatan Plastik добре пропускає сонячні промені, завдяки чому поліпшується прогрівання ґрунту в теплиці, скорочується час дозрівання врожаю. Додавання EVA-компонента в плівку надає їй додаткову еластичність і міцність. Завдяки м'якій та гнучкій структурі теплична плівка Vatan Plastik характеризується високим рівнем опору до тріщин і зламів. Плівку завтовшки 150 мікронів з успіхом можна використовувати для покриття теплиць не менше 5 років.

Прозора, еластична, екологічно безпечна теплична плівка Vatan Plastik. Плівка Vatan Plastik спеціально розроблена для покриття теплиць і парників, відповідає високим стандартам якості тепличного покриття.

Інфрачервоний компонент IR стримує теплове випромінювання, завдяки чому взимку в теплиці, покритої плівкою Vatan Plastik, температура на 3-4 градуси вище, а влітку нижче на 3-4 градуси за порівняння з теплицями, покритими іншим матеріалом.

Приймаємо заявки на електронну пошту: oleksii.stels@gmail.com. Пропонуємо плівку шириною: 12, 14, 16 метрів. Є рулони: по 45, 52 метри. Великий метраж: 445, 520 метрів. Чекаємо замовлень. Телефонуйте: +380675513045 (Олексiй).

Додаткова інформація
Ціна договірна
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2021 Дошка оголошень Агросервер Рівне та Рівненська область: Додати оголошення безкоштовно в Рівному в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Дошка оголошень Агросервер Рівне та Рівненська область: Додати оголошення безкоштовно в Рівному