Номер оголошення 565390

Опис

Сорт дворучки коріандру Pueblo розроблений в 2013 р в Канаді відомим американським хімічним концерном UNION CARBIDE і канадським Холдингом SERTIS. Характеризується хорошою морозо- і посухостійкістю, рівномірним дозріванням, забирається на пряму, не обсипається. Рослина широке, висотою до 140 см. Стебло, розгалужених в формі чагарнику. Центральний стебло і кожна гілка коріандру закінчується суцвіттям складним парасолькою, який складається з 40 - 50 простих парасольок до яких прикріплені насіння коріандру. Плід двусемянка кулястої форми. Коріандр широко відомий як ефіроолійних, пряне, лікарська і медоносна рослина. Плоди містять 6% - 8% ефірного масла і 20% - 25% жирної олії.

Компонентами коріандрового ефірного масла є: ліналоол (60 - 80%), терпени, алкалоїди, білки. Ефірна олія є вихідним продуктом з якого отримують речовини для парфумерії. Жирне масло використовується в промисловості на виготовлення високоякісних фарб для фарбування морських кораблів.

Ціна 50000 грн / тонна.

Телефонуйте!

0683152489 Михайло

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2021 Дошка оголошень Агросервер Харків та Харківська область: Додати оголошення безкоштовно в Харкові в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Дошка оголошень Агросервер Харків та Харківська область: Додати оголошення безкоштовно в Харкові