Екстрасенс Дніпро. Зняття порчі. Ворожіння

Номер оголошення 672085

Опис

ПОМІСНА ЯСНОВИДНА, ВОРОЖКА. ПРОФЕСІЙНИЙ ТАРОЛОГ. ЕКСТРАСЕНС КАТАЛІНА. Термінова магічна допомога… - Діагностика відносин по фото - Перегляд ситуації у відносинах - Позбавлення від самотності, безшлюбності - Обряд на щасливе заміжжя - Любовний приворот по фотографії - Відворот суперника, заздрісників - Захист сім'ї від розпаду, від розлучення - Повернення чоловіка/дружини в сім'ю - Порятунок від розлучниці - Захист від заздрісників - Порятунок від будь-яких недуг - Допомога при довгому відсутності дітей - Обряди на зміцнення здоров'я - Зняття псування, пристріту, наговорів, прокляття - Захист від недоброзичливців - Захист дітей від напастей, пристріту та псування - Зняття вінця - Зняття будь-яких впливів магів - Відповіді на будь-які питання - Пророцтво майбутнього - Коригування долі - Ворожіння на картах Таро, свічках, воску - Порятунок від невдачі, смуги невдач - Точна порада на успіх у будь-якій справі - Допомога у прийнятті рішень - Залучення фінансового благополуччя - Залучення удачі в життя Тільки біла магія без шкоди, гріха та наслідків. Для Каталіни немає безвихідних ситуацій, не вирішуваних питань. На все знайдеться дієвий обряд чи змова. Звертайтесь! Змініть своє життя сьогодні! Прийом особисто та на відстані за телефоном +380997482235 Viber/WhatsApp

Додаткова інформація
Ціна договірна По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 Дошка оголошень Агросервер Дніпро (Дніпропетровськ) та Дніпропетровська область: Додати оголошення безкоштовно в Дніпрі (Дніпропетровську) в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Дошка оголошень Агросервер Дніпро (Дніпропетровськ) та Дніпропетровська область: Додати оголошення безкоштовно в Дніпрі (Дніпропетровську)