0-800-50-12-48телефон горячей линии

Например: мёд, семена, грибы, яблоко

Искать

продам

куплю

компании

Продам

60 грн./литр
Отправить заказ
Заинтересован, но хочу дешевле!

Связаться по тел.:06715146610956785157

Дата публикации: 06.04.2017

 Біологічно активна кормова добавка «Вітагум» - це продукт, який виготовляється шляхом впливу на органічну речовину (торф низиний) ультразвуком високої інтенсивності.

    При цьому ми отримуємо цінну речовину, яка містить велику кількість водорозчиннних гумінових та фульвових кіслот.


    Широкий склад органічних кислот допомагає розщеплювати частинки їжі в шлунково-кишковому тракті додатково до дії ферментів. Кислоти пригнічують ріст патогенних бактерій в шлунково-кишковому тракті, покращують перетравлення білка і засвоєння кальцію, мікроелементів, поживних речовин. Вони мають властивість утворювати плівку на слизовій оболонці шлунково-кишкового тракту, що захищає організм від інфекцій і токсинів. При цьому, завдяки зниженню патологічної імпульсації з периферичних нервових закінчень кишечника, відбувається відновлення його нормальної перистальтики і тонусу.


    Експерименти по застосуванню «ВітаГум» при годуванні молочних корів холдингу "Агро-Союз" показали підвищення надоїв на 1,35 - 1,5 літра на добу.


    Випробування в фермерських господарствах на менш продуктивною червоно-степовою породою показали результати близько 4-5 літрів на добу.


    Застосування «Вітагум» при годуванні страусів прискорило поїдання корму, підвищило імунітет і загальний фізичний стан стада.


    Експеримент на поросятах в період дорощування показав дещо більший приріст і значно кращу конверсію корму.


Склад:

  • Гумінові, фульвові кислоти - не меньше 60%,

  • Комплекс органічних та мінеральних елементів 

 

    Біологічно активна кормова добавка «Вітагум» виготовляється без використання хімічних речовин. Використовувати шляхом додавання до корму чи питної води, із розрахунку 0,1-0,2 мл на 1 кг ваги на добу для тварин, масою понад 100 кг, та 0,3-0,4 мл. на добу для тварин та птахів, масою до 100 кг, щоденно.


Перед застосуванням збовтати. При внесенні шляхом розпилення через форсунки, продукт необхідно розчинити з водою і профільтрувати.

Контактная информация
продавца:

Продавец: ООО "Агробион"

Город: Днепр,

Связаться по тел.:0671514661

Сайт:agrobion.com.ua

Мы в социальных сетях

2011-2012 © Все права защищены компанией Нитрохим Инжиниринг. Разработка ООО «Фуджи»